KLUB PŘÁTEL PSŮ PRAŽSKÝCH KRYSAŘÍKŮ

INZERCE

Chcete-li přidat inzerát do této sekce, kontaktujte prosím webmasterku. Nezapomeňte uvést kontaktní údaje (jméno, email, web, tel. číslo), datum narození a jména rodičů, jedná li se o inzerci štěňat či dospělých psů na prodej.
Do předmětu emailu zadejte "Inzerce KPPPK".
Inzeráty na prodej mohou podávat pouze členové KPPPK. Inzeráty starší než půl roku budou smazány.

FENKA HNĚDÁ S PÁLENÍM

(8.12.2019)

Nabízím do dobrých podmínek holčičku hnědou s pálením. Holčička je moc milá, veselá, socializovaná, očkovaná, čipovaná s pasem. Do nového domova dostane startovací balíček.

Maminka: Ziva Secure Power
Tatínek: Šalamoun Secure Power
BBaruška Z Ne-Da-Jo-Lu, nar. 28.9.2019

Šárka Buřicová, 777 178 027, sarka.ksanova@seznam.cz3 FENKY S PP, CHS GERIX

(02.12.2019)

Nabízím do výborných podmínek tři holčičky, nar. 22.11.2019 v barvě černá a hnědá s pálením, vyrovnaný vrh, oba rodiče pately 0/0, linie šampionů.

I offer to excellent conditions three little girls, born 22.11.2019, in colour black and tan and brown and tan, a balanced litter, both parents patella 0/0, line of champions.

Lenka Boháčková, 608 876 557, gerix@seznam.cz

PEJSEK ČERNÝ S PÁLENÍM, CHS Z VESELSKÉHO KOPCE

(29.11.2019)

Nabízím k prodeji štěně pejska v barvě černá s pálením. Je bez vad, perspektivní pro chov i výstavy, není však podmínkou. Pejsek má velmi milou kontaktní povahu, je socializovaný, očkovaný, čipovaný, odčervený s mezinárodním pasem. Do nového domova půjde se startovním balíčkem a kupní smlouvou. Jen do vynikajících podmínek. Více informací na email nebo telefonicky.

Karel Zbořil, 605 949 288, dix.karel@seznam.cz

SHÁNÍMĚ FENKU S PP

(25.11.2019)

Hezký den,
znovu jako každý rok podávám inzerát ohledně fenky s PP, na barvě nám nezáleží. Rádi bychom pouze na mazlíka a pokud možno menšího vzrůstu. Podmínkou je první očkování, platný Pet pas, jelikoz bydlíme mimo ČR a jezdíme sem pravidelně na svátky. Doma už jednoho pejska máme a rádi bychom mu pořídili kamaráda.
Pokud někdo z Vás má štěňátko, nebo alespoň má nějaký kontakt, prosím ozvěte se mi. V ČR se zdržíme cca měsic (17.12-8.1)
Z důvodu převozu letadlem musí byt fenka starší 3 měsíců a 21 dní! Proto se nám do teď nepodařilo sehnat šteěně očkované....moc děkuji za každý tip či pozitivní odpoveď.

Michkova Mila, milakavva@gmail.com

KLUB PŘÁTEL PSŮ
PRAŽSKÝCH KRYSAŘÍKŮ

Tvorba www stránek pro chovatele cernohubova.com